Category Archives: plener

Relacja ze ślubu Magdy i Michała w ekskluzywnym kwartalniku “Panna Młoda”

Nowy sezon ślubny zaczynamy wiosenną publikacją naszych zdjęć w kwartalniku “Panna Młoda”. Bohaterami ślubnej relacji jest Magda i Michał :-)

View full post »

Relacja ze ślubu Marty i Rafała w kwartalniku “Panna Młoda”

Miło nam poinformować, że w edycji Zima 2010 kwartalnika “Panna Młoda”, znalazła się relacja z bajkowego ślubu Marty i Rafała zilustrowana wykonanymi przez nas zdjęciami reportażowymi i plenerowymi.

Zapraszamy do oglądania :-)

View full post »

Anita i Tomek – jesienna sesja plenerowa

Niemal ostatni dzień słonecznej, jesiennej aury spędziliśmy wraz z Anitą i Tomkiem na romantycznej sesji plenerowej. Wyczekując wiosny i nowych zdjęć, miło nam przywołać wspomnienia tamtych chwil :-)

View full post »

The Rings – czyli Marta i Rafał w ostatniej odsłonie kreacji plenerowej

Na zewnątrz chłodno, wietrznie i jesiennie, a więc warto “ciepłymi” zdjęciami przywołać jeszcze raz słoneczne lato! Tak słoneczne i radosne jak Marta i Rafał! Już wkrótce piękny opis Ich dnia ślubu, oraz pleneru znajdziecie w zimowej edycji Panny Młodej!  :-)

View full post »

LOST – kolejna odsłona pleneru Marty i Rafała

Martę i Rafała znamy już z sesji Sea Dreams i cudownie barwnego wieczoru w Gdańsku. Dzisiaj czas na zmagania z morskim żywiołem …

View full post »

Upalny dzień z Magdą i Michałem

Magdę i Michała poznaliście przy okazji fotograficznych wspomnień z Ich ślubu, które można obejrzeć tutaj http://amberwind.pl/blog/?p=9. Dzisiaj zapraszamy na Ich plener! Było cudownie gorąco, słonecznie i żywiołowo :-)

View full post »

Sea Dreams czyli Marta i Rafał

Kolejna odsłona szalonego wypadu z Martą i Rafałem :-) Pierwszą część pokazaliśmy tutaj http://amberwind.pl/blog/?p=35 . Na następne zapraszamy już wkrótce :-)

View full post »

Zapomniane zakamarki, czyli plener Agnieszki i Jacka

Dzień uroczystości zaślubin Agnieszki i Jacka był chyba najbardziej upalną sobotą tego roku. Temperatura sięgała prawie 38°C i doprawdy było bardzo, bardzo, bardzo gorąco. Z prawdziwą przyjemnością, przedstawimy go Wam trochę później, a dzisiaj zapraszamy na malutki fragment zdjęć plenerowych naszej Pary.

View full post »

Wieczór w Gdańku z Martą i Rafałem

Gdy tylko poznaliśmy Martę i Rafała wiedzieliśmy, że zarówno Ich ślub jak i plener będą wyjątkowe.  W pierwszej odsłonie zapraszamy Was na wieczorną wędrówkę uliczkami Gdańska. W kolejnych … może nie będę uprzedzać faktów … zobaczycie sami!

View full post »