Category Archives: foto

Relacja ze ślubu Magdy i Michała w ekskluzywnym kwartalniku “Panna Młoda”

Nowy sezon ślubny zaczynamy wiosenną publikacją naszych zdjęć w kwartalniku “Panna Młoda”. Bohaterami ślubnej relacji jest Magda i Michał :-)

View full post »

Anita i Tomek – jesienna sesja plenerowa

Niemal ostatni dzień słonecznej, jesiennej aury spędziliśmy wraz z Anitą i Tomkiem na romantycznej sesji plenerowej. Wyczekując wiosny i nowych zdjęć, miło nam przywołać wspomnienia tamtych chwil :-)

View full post »

Fotografia ślubna – Anita i Tomek – reportaż

Po dłuższej przerwie spowodowanej jak zwykle pracą i tym, że dla nas sezon zdjęć ślubnych trwa właściwie przez cały rok, zapraszamy dzisiaj do obejrzenia zdjęć ze ślubu Anity i Tomka.

Mam nadzieję, że i Was zachwyci elegancja i urok Tej Pary, oraz wspaniała oprawa jaka towarzyszyła uroczystości :-)

View full post »

The Rings – czyli Marta i Rafał w ostatniej odsłonie kreacji plenerowej

Na zewnątrz chłodno, wietrznie i jesiennie, a więc warto “ciepłymi” zdjęciami przywołać jeszcze raz słoneczne lato! Tak słoneczne i radosne jak Marta i Rafał! Już wkrótce piękny opis Ich dnia ślubu, oraz pleneru znajdziecie w zimowej edycji Panny Młodej!  :-)

View full post »

LOST – kolejna odsłona pleneru Marty i Rafała

Martę i Rafała znamy już z sesji Sea Dreams i cudownie barwnego wieczoru w Gdańsku. Dzisiaj czas na zmagania z morskim żywiołem …

View full post »

Fotografia ślubna – Ola i Jan – reportaż

Tak długą ciszę na blogu może usprawiedliwić tylko praca, praca, praca i praca … I rzeczywiście obfitość pracy wypełnia każdy nasz dzień :-)  Korzystając z wolnego piątkowego wieczoru ;) chcemy pokazać Wam uroczą i baaardzo zakochaną Parę – Olę i Jana :-)

Oluniu, Jaśku – mocno Was ściskamy i wiele, bardzo wiele szczęścia i uśmiechu od losu :-)

View full post »

Upalny dzień z Magdą i Michałem

Magdę i Michała poznaliście przy okazji fotograficznych wspomnień z Ich ślubu, które można obejrzeć tutaj http://amberwind.pl/blog/?p=9. Dzisiaj zapraszamy na Ich plener! Było cudownie gorąco, słonecznie i żywiołowo :-)

View full post »

Sea Dreams czyli Marta i Rafał

Kolejna odsłona szalonego wypadu z Martą i Rafałem :-) Pierwszą część pokazaliśmy tutaj http://amberwind.pl/blog/?p=35 . Na następne zapraszamy już wkrótce :-)

View full post »

Fotografia ślubna – Agnieszka i Jacek – reportaż

Agnieszkę i Jacka poznaliście przy okazji Ich sesji plenerowej, którą można zobaczyć tutaj  http://amberwind.pl/blog/?p=50 . Dzisiaj przedstawiamy krótką relację z Ich wyjątkowo eleganckiego ślubu i wesela. Agnieszko, Jacku – życzymy wszystkiego co najwspanialsze!!!  

View full post »