Relacja ze ślubu Magdy i Michała w ekskluzywnym kwartalniku “Panna Młoda”

Nowy sezon ślubny zaczynamy wiosenną publikacją naszych zdjęć w kwartalniku “Panna Młoda”. Bohaterami ślubnej relacji jest Magda i Michał:-)

Relacja ze ślubu Marty i Rafała w kwartalniku “Panna Młoda”

Miło nam poinformować, że w edycji Zima 2010 kwartalnika “Panna Młoda”, znalazła się relacja z bajkowego ślubu Marty i Rafała zilustrowana wykonanymi przez nas zdjęciami reportażowymi i plenerowymi.

Zapraszamy do oglądania:-)

Anita i Tomek – jesienna sesja plenerowa

Niemal ostatni dzień słonecznej, jesiennej aury spędziliśmy wraz z Anitą i Tomkiem na romantycznej sesji plenerowej. Wyczekując wiosny i nowych zdjęć, miło nam przywołać wspomnienia tamtych chwil:-)

Fotografia ślubna – Anita i Tomek – reportaż

Po dłuższej przerwie spowodowanej jak zwykle pracą i tym, że dla nas sezon zdjęć ślubnych trwa właściwie przez cały rok, zapraszamy dzisiaj do obejrzenia zdjęć ze ślubu Anity i Tomka.

Mam nadzieję, że i Was zachwyci elegancja i urok Tej Pary, oraz wspaniała oprawa jaka towarzyszyła uroczystości:-)

The Rings – czyli Marta i Rafał w ostatniej odsłonie kreacji plenerowej

Na zewnątrz chłodno, wietrznie i jesiennie, a więc warto “ciepłymi” zdjęciami przywołać jeszcze raz słoneczne lato! Tak słoneczne i radosne jak Marta i Rafał! Już wkrótce piękny opis Ich dnia ślubu, oraz pleneru znajdziecie w zimowej edycji Panny Młodej!  :-)

LOST – kolejna odsłona pleneru Marty i Rafała

Martę i Rafała znamy już z sesji Sea Dreams i cudownie barwnego wieczoru w Gdańsku. Dzisiaj czas na zmagania z morskim żywiołem …

Fotografia ślubna – Ola i Jan – reportaż

Tak długą ciszę na blogu może usprawiedliwić tylko praca, praca, praca i praca … I rzeczywiście obfitość pracy wypełnia każdy nasz dzień:-) Korzystając z wolnego piątkowego wieczoru;)chcemy pokazać Wam uroczą i baaardzo zakochaną Parę – Olę i Jana:-)

Oluniu, Jaśku – mocno Was ściskamy i wiele, bardzo wiele szczęścia i uśmiechu od losu:-)

Upalny dzień z Magdą i Michałem

Magdę i Michała poznaliście przy okazji fotograficznych wspomnień z Ich ślubu, które można obejrzeć tutaj http://amberwind.pl/blog/?p=9. Dzisiaj zapraszamy na Ich plener! Było cudownie gorąco, słonecznie i żywiołowo:-)

Sea Dreams czyli Marta i Rafał

Kolejna odsłona szalonego wypadu z Martą i Rafałem:-)Pierwszą część pokazaliśmy tutaj http://amberwind.pl/blog/?p=35 . Na następne zapraszamy już wkrótce:-)